דף הבית » סניפי המדרשה לאופנה – לימודי עיצוב אופנה » לימודי עיצוב אופנה, קורס תפירה תל אביב

הקורסים הנלמדים בסניף המדרשה לאופנה תל אביב

קורס תפירה תל אביב של המדרשה מתקיים יחד עם לימודי עיצוב של סניף תל אביב של המדרשה לאופנה הממוקם ברחוב יגאל אלון 108. מרחק קצר מקניון עזריאלי ומתחנת רכבת השלום. קל להגיע למקום באמצעות תחבורה ציבורית.

במסלול קורס תפירה בתל אביב רוכשים ידע עיוני ומעשי וזוכים לכלים חשובים ופרקטיים לכל המעוניינים לעסוק בעיצוב אופנה.

למי מיועד לימודי אופנה בתל אביב ובמרכז?

לימודי תפירה במרכז של המדרשה לאופנה מיועד לנשים ולגברים, עם או ללא ידע וניסיון בתחום. ניתן לבחור מבין מסלולי לימוד שונים, ביניהם קורס לימודי עיצוב שמלות כלה וערב, עיצוב אופנה ועיצוב בגדי ים וחוף. הקורס מקנה את כל הכלים הנדרשים למעצבי אופנה בתחילת דרכם, ומאפשר להם להגשים חלום, להשתלב בעולם האופנה ולפתח שפה עיצובית ייחודית ומלהיבה.

לימודי עיצוב אופנה תל אביב – מבנה לימודים

סניף המדרשה לאופנה תל אביב מציע אווירה מדליקה וייחודית, המקום מעוצב באופן מרשים על מנת להעניק סביבה תומכת ויצירתית לסטודנטים. כיתות הלימוד מרווחות, מוארות היטב, ממוזגות ומצוידות במתקנים חדישים ומתקדמים על מנת לאפשר לתלמידים ליישם באופן מעשי את חומרי הלימוד וכדי לתרגל סגנונות תפירה שונים, ולעצב גזרות של מוצרי טקסטיל שונים כמו שמלות כלה וערב, בגדי ים וחוף ועוד.

סביבה יצירתית ללמידה, לתרגול ולעשייה

המדרשה לאופנה מציעה לימודי תפירה למתחילים ולמתקדמים במתכונת של לימודי בוקר וערב, משך הלימודים במסלול עיצוב אופנה הוא כשנה, במסלול קורס עיצוב שמלות כלה וערב הלימודים נמשכים כשמונה חודשים.

בסיום מסלול הלימודים נדרשים הסטודנטים להגיש פרויקט גמר, צוות המורים מסייע למשתתפים בקורס לבנות תיק עבודות המהווה כרטיס כניסה לעולם האופנה והסטיילינג בארץ. בסיום מסלול הלימודים זוכים הסטודנטים לתעודת גמר נחשקת של המדרשה לאופנה, התעודה מוכרת בארץ ומסייעת לבוגרי הקורס להשתלב במשרות נחשקות בתחום.

אם אתם/אתן מחפשים קורס תפירה בתל אביב אנו מזמינים אתכם לפגישת הכרות וייעוץ בסניף שלנו. השאירו פרטים באתר או צרו עמנו קשר בטלפון: 1-700-700-985.

מידע על הסניף ודרכי הגעה

מנהלת הסניף: אדוה עטר

כתובת: רחוב יגאל אלון 108, תל אביב

דרכי גישה: קווי אוטובוס 7,54,59,239.

כ-5 דקות הליכה מתחנת רכבת השלום, תל אביב

טלפון: 1700-700-985

מפת הגעה לסניף המדרשה לאופנה תל אביב

הסניפים שלנו:

הצטרפי אלינו עוד היום ועשי את צעדייך הבטוחים אל תעשיית האופנה המובילה, השאירי פרטים כאן לתיאום פגישת ייעוץ והכוונה!

המדרשה לאופנה בתל אביב- להגיע עם ווייז