לימודי עיצוב אופנה, קורס תפירה בחיפה

לימודי עיצוב אופנה, קורס תפירה בחיפה 2017-12-28T10:51:16+00:00
דף הבית » סניפי המדרשה לאופנה – לימודי עיצוב אופנה » לימודי עיצוב אופנה, קורס תפירה בחיפה

הקורסים הנלמדים בסניף המדרשה לאופנה חיפה

קורס תפירה בצפון וקורס עיצוב אופנה של סניף חיפה במדרשה לאופנה ממוקם בשדרות ההסתדרות 68, במיקום מרכזי ונגיש בצ’ק פוסט, מול קניון לב המפרץ. קל להגיע למקום באמצעות רכבת ואוטובוסים, תחנת הרכבת ממוקמת מול הקמפוס.

למי מיועד קורס תפירה בחיפה ולימודי עיצוב אופנה?

לימודי קורס תפירה בחיפה מיועדים לנשים ולגברים. אין צורך בידע וניסיון קודם בתפירה ועיצוב אופנה. בית הסזפר המדרשה לאופנה מספק קורס תפירה למתחילים בצפון יחד עם מסלולי לימוד נוספים של קורס עיצוב אופנה כמועיצוב שמלות כלה וערב ועיצוב בגדי ים וחוף.

מי שמחפש קורס תפירה בצפון מוזמן לבוא ולקבל כלים בסיסיים וידע תאורטי, מעשי ופרקטי במטרה להגשים את החלום ולעסוק בעיצוב אופנה וסטיילינג.

לימודי תפירה בחיפה בלימודי עיצוב אופנה – מבנה לימודים

סניף חיפה של המדרשה לאופנה מציע סביבת לימודים מלהיבה ויצירתית. הסניף ייחודי והטרוגני ומתקיים בו שיתוף פעולה מיוחד בין מגזרים שונים, המייצר אווירה של קיבוץ גלויות. צוות המורים בסניף מונה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ בעולמות עיצוב אופנה וסטיילינג. כיתות הלימוד בסניף חיפה מעוצבות וממוזגות, סביבת הלימודים מקנה את כל הכלים הנדרשים ללמידה, ליצירה ולתרגול מעשי של חומרי הלימוד. 

לימודי עיצוב אופנה בסניף הצפוני של המדרש לאופנה נועדו להקנות את כל הידע והניסיון המעשי הנדרשים כדי לעסוק בעיצוב אופנה, בתפירה מקצועית (או כתחביב) ובעולם הסטיילינג הזוהר. הלימודים בסניף חיפה מתקיימים במתכונת של לימודי בוקר או ערב, הסטודנטים מוזמנים לתרגל את החומר גם מעבר לשעות הלימוד. 

כיתות הלימוד בסניף חיפה מצוידות בקפידה, יש בהן שולחנות גזירה, מכונות תפירה ביתיות ותעשייתיות לרבות מכונות אוברלוק, מגהצי קיטור, בובות גזרה ודיגום וציוד חדיש ומודרני נוסף.

קורס תפירה בצפון במסגרת לימודי עיצוב אופנה

אפשר להירשם למסלול לימודי תפירה למתחילים בחיפה יחד עם קורס עיצוב אופנה. קורס עיצוב אופנה במדרשה נמשך כשנה ולעומתו קורס עיצוב שמלות כלה וערב אורך כשמונה חודשים. בסיום הלימודים נדרשים הסטודנטים להגיש פרויקט גמר, הפרויקט מצולם במקצועיות ומתועד, וזאת על מנת להרכיב תיק עבודות מקצועי המהווה כרטיס כניסה לעולם האופנה בארץ. במהלך הלימודים משתתפים בהפקות פנים ובפרויקטים מיוחדים כדי ליישם באופן מעשי את חומרי הלימוד.

אם אתם ואתן מחפשים קורס לימודי תפירה בצפון הנכם מוזמנים לתאם פגישת ייעוץ והכרות עם הצוות המקצועי שלנו, השאירו פרטים באתר או צרו עמנו קשר בטלפון: 1-700-700-985.

מידע על הסניף ודרכי הגעה קורס תפירה בחיפה ולימודי עיצוב אופנה

מנהלת הקמפוס: אהובה בן אדור

כתובת: שד’ ההסתדרות 68, צ’ק פוסט חיפה (מול קניון לב המפרץ)

דרכי גישה:

  • רכבת ישראל – תחנת קניון לב המפרץ (ממול לקמפוס)
  • אוטובוס – כלל הקווים המגיעים למרכזית המפרץ ובין היתר: 51,52,57,63

טלפון: 1700-700-985

מפת הגעה לסניף המדרשה לאופנה חיפה Save

הסניפים שלנו:

הצטרפי אלינו עוד היום ועשי את צעדייך הבטוחים אל תעשיית האופנה המובילה, השאירי פרטים כאן לתיאום פגישת ייעוץ והכוונה!

קורס תפירה בחיפה - להגיע עם ווייז