לימודי עיצוב אופנה, קורס תפירה בחיפה

לימודי עיצוב אופנה, קורס תפירה בחיפה 2018-10-22T09:42:37+00:00
דף הבית » סניפי המדרשה לאופנה – לימודי עיצוב אופנה » לימודי עיצוב אופנה, קורס תפירה בחיפה

הקורסים הנלמדים בסניף המדרשה לאופנה חיפה

קורס תפירה בצפון וקורס עיצוב אופנה של סניף חיפה במדרשה לאופנה, ממוקם בשדרות ההסתדרות 68, במיקום מרכזי ונגיש בצ’ק פוסט, מול קניון לב המפרץ. קל להגיע למקום באמצעות רכבת ואוטובוסים, תחנת הרכבת ממוקמת מול הקמפוס.

למי מיועד קורס תפירה בחיפה ולימודי עיצוב אופנה?

לימודי קורס תפירה בחיפה מיועדים לנשים ולגברים. אין צורך בידע וניסיון קודם בתפירה ועיצוב אופנה. בית הספר המדרשה לאופנה מספק קורס תפירה למתחילים בצפון יחד עם מסלולי לימוד נוספים של קורס עיצוב אופנה כמו עיצוב שמלות כלה וערב ועיצוב בגדי ים וחוף.

מי שמחפש קורס תפירה בצפון יקבל כלים בסיסיים וידע תאורטי, מעשי ופרקטי בדרך להגשים את חלומו ולעסוק בעיצוב אופנה וסטיילינג.

לימודי תפירה בחיפה בלימודי עיצוב אופנה – מבנה לימודים

סניף חיפה של המדרשה לאופנה, מציע סביבת לימודים מלהיבה ויצירתית. הסניף ייחודי והטרוגני ומתקיים בו שיתוף פעולה מיוחד בין מגזרים שונים, המייצר אווירה של קיבוץ גלויות. צוות המורים בסניף מונה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ בעולמות עיצוב אופנה וסטיילינג. כיתות הלימוד בסניף חיפה מעוצבות וממוזגות, סביבת הלימודים מקנה את כל הכלים הנדרשים ללמידה, ליצירה ולתרגול מעשי של חומרי הלימוד.

להלן הקורסים העיקריים הקיימים אצלנו בקמפוס חיפה:

  • עיצוב אופנה
  • עיצוב שמלות כלה וערב
  • עיצוב בגדי ים וחוף.

לימודי עיצוב אופנה בסניף הצפוני של המדרשה לאופנה נועדו להקנות את כל הידע והניסיון המעשי הנדרשים כדי לעסוק בעיצוב אופנה, בתפירה מקצועית (או כתחביב) ובעולם הסטיילינג הזוהר. הלימודים בסניף חיפה מתקיימים במתכונת של לימודי בוקר או ערב, הסטודנטים מוזמנים לתרגל את החומר גם מעבר לשעות הלימוד.

כיתות הלימוד בסניף חיפה מצוידות בקפידה, יש בהן שולחנות גזירה, מכונות תפירה ביתיות ותעשייתיות לרבות מכונות אוברלוק, מגהצי קיטור, בובות גזרה ודיגום וציוד חדיש ומודרני נוסף.

קורס תפירה בצפון במסגרת לימודי עיצוב אופנה

אפשר להירשם למסלול לימודי תפירה למתחילים בחיפה יחד עם קורס עיצוב אופנה. קורס עיצוב אופנה במדרשה נמשך כשנה ולעומתו קורס עיצוב שמלות כלה וערב אורך כשמונה חודשים. בסיום הלימודים, נדרשים הסטודנטים להגיש פרויקט גמר. הפרויקט מתועד ומצולם באופן מקצועי וזאת, על מנת להרכיב תיק עבודות מקצועי המהווה כרטיס כניסה לעולם האופנה בארץ. במהלך הלימודים משתתפים בהפקות פנים ובפרויקטים מיוחדים כדי ליישם באופן מעשי את חומרי הלימוד.

האם בסיום הלימודים אני יכולה לפתוח סטודיו משל עצמי?

התשובה בהחלט כן. מקבלים את הכלים ואת הפרקטיקה הנחוצה לפתיחת סטודיו. כמו כן, אנחנו ממשיכים ללוות את הסטודנטים שלנו גם לאחר שסיימו את הלימודים…

שימו לב כי בקמפוס חיפה נפתח קורס חדש בתאריך 12.3 

כל יום מתקיימים תגבורים בשעות הצהריים בהן סטודנטיות מגיעות ועובדות על החומר הנלמד בסיוע של המרצה כאשר, התגבורים ניתנים ללא תשלום נוסף.

האווירה בקמפוס מאד משפחתית ואישית וכל סטודנט נחשב.

אם אתם ואתן מחפשים קורס לימודי תפירה בצפון הנכם מוזמנים לתאם פגישת ייעוץ והכרות עם הצוות המקצועי שלנו. השאירו פרטים באתר או צרו עמנו קשר בטלפון: 1-700-700-985.

מידע על הסניף ודרכי הגעה קורס תפירה בחיפה ולימודי עיצוב אופנה

מנהלת הקמפוס: אהובה בן אדור

כתובת: שד’ ההסתדרות 68, צ’ק פוסט חיפה (מול קניון לב המפרץ)

דרכי גישה:

  • רכבת ישראל – תחנת קניון לב המפרץ (ממול לקמפוס)
  • אוטובוס – כלל הקווים המגיעים למרכזית המפרץ ובין היתר: 51,52,57,63

טלפון: 1700-700-985

מפת הגעה לסניף המדרשה לאופנה חיפה Save

סניפים נוספים:

הצטרפי אלינו עוד היום ועשי את צעדייך הבטוחים אל תעשיית האופנה המובילה, השאירי פרטים כאן לתיאום פגישת ייעוץ והכוונה!

קורס תפירה בחיפה - להגיע עם ווייז