דף הבית » סניפי המדרשה לאופנה – לימודי עיצוב אופנה » לימודי עיצוב אופנה, לימודי תפירה באשדוד

הקורסים הנלמדים בסניף המדרשה לאופנה אשדוד

לימודי תפירה באשדוד מתקיימים יחד עם שאר הקורסים בעיצוב אופנה בסניף אשדוד של המדרשה לאופנה הממוקם בקומת הגלריה של בניין יוניטרייד, ברובע הסיטי ובסמוך לתחנה המרכזית ולקניון הסימול. סביבת הלימודים בסניף אשדוד מלהיבה וייחודית. התלמידים זוכים לסביבה תומכת ומעודדת לימודים, תרגול ויצירה.

מטרת הקורס

מסלול לימודי עיצוב אופנה בסניף אשדוד של המדרשה לאופנה נועד להקנות כלים חשובים ומעשיים בכל עולמות עיצוב האופנה והסטיילינג, הסטודנטים זוכים למרצים מקצועיים מהשורה הראשונה בארץ, כולם בעלי ניסיון רב וידע עשיר בעולם האופנה. אנו משקיעים משאבים עצומים במתקנים ובציוד חדשני ומקצועי, המקום מאובזר במכונות תפירה תעשייתיות וביתיות, בבובות דיגום, בשולחנות גזירה נוחים, במגהצי קיטור תעשייתיים ובציוד מקצועי נוסף.

לימודי תפירה באשדוד במסגרת לימודי עיצוב אופנה – מבנה הלימודים

תכנית הלימודים במדרשה לאופנה מותאמת לצרכים העכשוויים ולטרנדים החמים והבולטים בעולם עיצוב האופנה, הלימודים נועדו גם לפתח שפה עיצובית אישית לכל תלמיד. הסניף מציע קורס תפירה למתחילים, לימודי עיצוב שמלות כלה וערב, קורס תפירת בגדי ים וחוף. במהלך הלימודים מתרגלים את חומרי הלימוד בסביבות עבודה אישיות מצוידות בקפידה. ניתן ללמוד במתכונת של לימודי ערב או בוקר, במהלך הלימודים משתתפים באירועים מיוחדים בקמפוס.

למי מיועדים לימודי עיצוב אופנה באשדוד?

לימודי עיצוב אופנה באשדוד מיועד לנשים ולגברים בגילאים שונים, עם או ללא ניסיון בתחום, הקורס נועד להקנות ידע וכלים בסיסיים אך מקיפים בעולם עיצוב האופנה. משך הלימודים בקורס עיצוב אופנה בסניף אשדוד כ-12 חודשים, ובמסלול עיצוב שמלות כלה וערב כ-8 חודשים. בסיום הלימודים נדרשים הסטודנטים להגיש פרויקט גמר המאפשר להם ליישם את כל הידע שרכשו במהלך הקורס ולהפגין יצירתיות ושפה עיצובית חדשה ואישית.

מה מקבלים בסוף הקורס?

בסוף הקורס זוכים הסטודנטים לתעודת גמר של המדרשה לאופנה, התעודה מהווה כרטיס כניסה לעולם האופנה המרתק והמאתגר בישראל.

אם אתם מחפשים קורס עיצוב אופנה באשדוד המקנה לכם את כל הכלים הנדרשים כדי להשתלב בעולם האופנה בארץ ובחו”ל, התקשרו עכשיו לטלפון 1-700-700-985 או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

מידע על הסניף ודרכי הגעה

מנהל הקמפוס: פאולה סלמה

קמפוס הלימודים: בניין יוניטרייד קומת גלריה, ברובע הסיטי (בצמוד לקניון הסימול והתחנה המרכזית).

דרכי גישה: כל הקווים המגיעים לתחנה המרכזית

טלפון: 1700-700-985

מפת הגעה לסניף המדרשה לאופנה אשדוד

הסניפים שלנו:

הצטרפי אלינו עוד היום ועשי את צעדייך הבטוחים אל תעשיית האופנה המובילה, השאירי פרטים כאן לתיאום פגישת ייעוץ והכוונה!

קורס תפירה באשדוד ולימודי עיצוב אופנה- להגיע עם ווייז