לימודי עיצוב אופנה – קורס עיצוב אופנה מקיף

לימודי עיצוב אופנה – קורס עיצוב אופנה מקיף 2018-10-23T11:36:55+00:00
דף הבית » לימודי עיצוב אופנה

לימודי לעיצוב אופנה – איך לבחור קורס עיצוב אופנה?

עיצוב אופנה – תחום רחב, הדורש שליטה במגוון עולמות תוכן, טקסטורות ומרקמים. עולם האופנה מתפתח ומתקדם במהירות ולכן חשוב לבחור בית ספר ללימודי אופנה המעניק ידע מושלם בטכניקות מסורתיות, כדוגמת תפירה עילית, לצד עולם יצירתי רחב המתכתב עם עולם האופנה העולמי.

תוכנית לימודי עיצוב אופנה במדרשה לאופנה, מעניקה כלים הן מבחינת הטכניקה והן מבחינת היצירתיות, אשר יאפשרו לכם להיות מובילים בתחום האופנה הישראלי. המדרשה לאופנה הוא גוף מוביל ונחשב לבית ספר לעיצוב אופנה מהמובילים בארץ.

לימודי עיצוב אופנה במכללת המדרשה לאופנה

המדרשה לאופנה מלמדת עיצוב אופנה כבר מ – 2006 ונחשבת למכללה המובילה ללימודי עיצוב אופנה פרקטיים, המביאים להשתלבות חלקה בתחום האופנה. המכללה ממוקמת בפריסה ארצית בצפון, בדרום ובמרכז. מטרת לימודי אופנה היא להכין אותך, שלב אחר שלב, ולסייע לך להשתלב בעולם המרתק של אופנה ועיצוב. הקורסים שלנו מועברים על ידי מיטב המרצים בתחום על מנת שתקבלי את כל הכלים והידע שאת חייבת על מנת להצליח.

לקריאת מגוון מאמרים מקצועיים בתחום עיצוב האופנה

לימודי עיצוב אופנה ותפירה מיועד לכל מי שמבקשת להצליח בענף מקצועות האופנה. אל תישארי מאחור. אם אופנה זו התשוקה שלך, אם עיצוב בגדים הוא בדמך ונשמתך ואת רוצה להבין את התחום באופן הכי מקצועי שיש, הירשמי לקורס עיצוב אופנה במדרשה לאופנה.

קורס עיצוב אופנה במסגרת לימודים מלאה

מעבר לקורס עיצוב אופנה למתחילות, שמשכו כשנה, המדרשה לאופנה מציעה שלושה מסלולי לימוד עיצוב אופנה מרכזיים:

  • עיצוב שמלות כלה שאורכו כשמונה חודשים ונועד ללמד את כל הטכניקות לעיצוב נכון של שמלות כלה.
  • תפירת שמלות ערב שאורכו כשמונה חודשים ומועבר ע”י המרצים הטובים ביותר בתחום. נועד להקנות ידע ומיומנות מקצועית למשתתפיו גם בתפירה וגם בעיצוב.
  • עיצוב בגדי ים וחוף שאורכו כשמונה חודשים ונועד להקנות מיומנות וידע בתפירה ועיצוב של בגדי ים

איך מתקיימים לימודי עיצוב אופנה במדרשה לאופנה?

בקורס עיצוב אופנה למתחילות, נלמד את הבסיס ההכרחי לעולם האופנה, החל מעיצוב, דרך הביצוע באמצעות תפירה מקצועית ועד קורס סטיילינג ושיווק של מותג. נלמד מושגי אופנה בסיסיים ומושגים באסתטיקה, בתיאוריה ובהיסטוריה של העיצוב במהלך השנים אשר באו לידי ביטוי בגלגולי אופנה מרכזיים.

בהמשך להכרת הבסיס של לימודי אופנה, פיתחנו מסלולי התמחות כמו לימודי עיצוב שמלות כלה וערב ובו נלמדים אלמנטים מתקדמים כמו קורס תפירה מורכבת, שיבוצי אבנים ועבודה עם חומרים איכותיים.

בנוסף פיתחנו קורס בגדי ים וחוף, אשר מיועד לכל אלה אשר מעוניינים ללמוד את הטכניקות המיוחדות של עולם בגדי הים והחוף, בדגש על אופנתיות, מקוריות וחדשנות.

בסיום הקורסים, מקבלים הסטודנטים תעודת גמר אשר מסייעת להם לפתוח דלתות בעולם האופנה הישראלי.

לצפייה בתוכנית לימודים מפורטת 

היתרון של לימודי עיצוב אופנה במדרשה

אם אופנה היא התשוקה שלכם בחיים, בין אם אתם מעצבים להנאתכם או רוצים להפוך את החלום למקצוע מכניס, קורס עיצוב אופנה הוא המקום בשבילכם. במדרשה לאופנה תלמדו את רזי התחום מהמרצים המובילים ובאמצעות הכלים המקצועיים הטובים ביותר.

קורס עיצוב אופנה במדרשה משלב ידע תיאורטי חשוב עם מתן כלים פרקטיים וניסיון החל משלב העיצוב ועד לשלב השיווק, בית ספר לעיצוב אופנה של המדרשה הוא מהמובילים בארץ.

עיצוב אופנה – תנאי קבלה

ללימודי עיצוב אופנה תנאי קבלה הכוללים 12 שנות לימוד, ראיון ואבחון מקצועי עם יועצת לימודים, מבטיחים כי מקומך יהיה רק בקרב הסטודנטים המתאימים ביותר.

לקריאה על סניפי בתי הספר לעיצוב אופנה של המדרשה:

ניתן לרכוש לימודי עיצוב אופנה בצפון, בדרום ובמרכז הארץ:

 

 

קורס עיצוב שמלות ערב
לימודי עיצוב אופנה
קורס עיצוב אופנה
עיצוב שמלות כלה - טרנדים חמים לחורף 2017 - המדרשה לאופנה
עיצוב אופנה לנשים ובניית מלתחה
לימודי עיצוב שמלות ערב - עיצוב שמלת ערב של דיה בוארון
לימודי תפירה ועיצוב אופנה במדרשה לאופנה, עיצוב של אסתי שבות גל.
לימודי עיצוב אופנה
עיצוב שמלות כלה - עבודות בוגרים - המדרשה לאופנה
עיצוב שמלת ערב יחד עם קורס סטיילינג- ויויאנה
בתי ספר לעיצוב אופנה