דף הבית » לימודי עיצוב אופנה

לימודי עיצוב אופנה – איך לבחור את המסלול הנכון?

עיצוב אופנה – תחום רחב, הדורש שליטה במגוון עולמות תוכן, טקסטורות ומרקמים. עולם האופנה מתפתח ומתקדם במהירות ולכן חשוב לבחור בית ספר עם תכנית לימודים המעניקה ידע מושלם בטכניקות מסורתיות, כדוגמת תפירה עילית, לצד עולם יצירתי רחב המתכתב עם עולם האופנה העולמי.

קורס עיצוב אופנה במדרשה לאופנה, מעניקה כלים הן מבחינת הטכניקה והן מבחינת היצירתיות, אשר יאפשרו לכם להיות מובילים בתחום האופנה הישראלי. המדרשה לאופנה הוא גוף מוביל ונחשב לבית ספר לאופנה מהמובילים בארץ. לאחרונה נפתח גם קורס עיצוב אופנה לדתיות. מומלץ ליצור קשר לפרטים

קורס עיצוב אופנה במכללת המדרשה לאופנה

תכנית הלימודים של המדרשה מתקיימת כבר מ – 2006. המכללה נחשבת למכללה המובילה ללימודי עיצוב אופנה פרקטיים, המביאים להשתלבות חלקה בתחום האופנה. המכללה ממוקמת בפריסה ארצית בצפון, בדרום ובמרכז. מטרת לימודי אופנה היא להכין אותך, שלב אחר שלב, ולסייע לך להשתלב בעולם המרתק של אופנה ועיצוב. הקורסים שלנו מועברים על ידי מיטב המרצים בתחום על מנת שתקבלי את כל הכלים והידע שאת חייבת על מנת להצליח.

לקריאת מגוון מאמרים מקצועיים בתחום עיצוב האופנה

לימודי עיצוב אופנה ותפירה מיועד לכל מי שמבקשת להצליח בענף מקצועות האופנה. אל תישארי מאחור. אם אופנה זו התשוקה שלך, אם עיצוב בגדים הוא בדמך ונשמתך ואת רוצה להבין את התחום באופן הכי מקצועי שיש, הירשמי לקורס עיצוב אופנה ותפירה במדרשה לאופנה.

קורס עיצוב אופנה במסגרת לימודים מלאה

מעבר לקורסים למתחילות, שמשכו כשנה, המדרשה לאופנה מציעה שני תחומי התמחות מרכזיים בעולם האופנה:

  • עיצוב שמלות כלה וערב שאורכו כשמונה חודשים ומועבר ע”י המרצים הטובים ביותר בתחום. נועד להקנות ידע ומיומנות מקצועית למשתתפי.
  • עיצוב בגדי ים וחוף שאורכו כשמונה חודשים ונועד להקנות מיומנות וידע בתפירה ועיצוב של בגדי ים

איך מתקיימים לימודי עיצוב אופנה במדרשה לאופנה?

בקורס עיצוב אופנה למתחילות, נלמד את הבסיס ההכרחי לעולם האופנה, החל מעיצוב, דרך תכנון הבגד ברמת הגזרה וברמה התדמיתית ועד תפירה מקצועית ושיווק של מותג. נלמד מושגי אופנה בסיסיים ומושגים באסתטיקה, בתיאוריה ובהיסטוריה של העיצוב במהלך השנים אשר באו לידי ביטוי בגלגולי אופנה מרכזיים.

בהמשך להכרת הבסיס של לימודי אופנה, פיתחנו מסלולי התמחות כמו עיצוב שמלות כלה וערב ובו נלמדים אלמנטים מתקדמים כמו קורס תפירה , שיבוצי אבנים ועבודה עם חומרים איכותיים.

בנוסף פיתחנו קורס בגדי ים וחוף, אשר מיועד לכל אלה אשר מעוניינים ללמוד את הטכניקות המיוחדות של עולם בגדי הים והחוף, בדגש על אופנתיות, מקוריות וחדשנות.

הסטודנטים מסיימים עם תיק עבודות עיצוב אופנה ומקבלים תעודת גמר מטעם המדרשה לאופנה אשר מסייעת להם לפתוח דלתות בעולם האופנה הישראלי.

לצפייה בתוכנית לימודים מפורטת 

היתרון של קורס עיצוב אופנה במדרשה

אם אופנה היא התשוקה שלכם בחיים, בין אם אתם מעצבים להנאתכם או רוצים להפוך את החלום למקצוע מכניס, קורס עיצוב אופנה הוא המקום בשבילכם. במדרשה לאופנה תלמדו את רזי התחום מהמרצים המובילים ובאמצעות הכלים המקצועיים הטובים ביותר.

לימודי עיצוב אופנה במדרשה משלבים ידע תיאורטי חשוב עם מתן כלים פרקטיים וניסיון החל משלב העיצוב ועד לשלב השיווק, בית ספר לאופנה של המדרשה הוא מהמובילים בארץ.

עיצוב אופנה – תנאי קבלה

לתכנית הלימודים תנאי קבלה הכוללים 12 שנות לימוד, ראיון ואבחון מקצועי עם יועצת לימודים, מבטיחים כי מקומך יהיה רק בקרב הסטודנטים המתאימים ביותר.

ניתן לרכוש לימודי עיצוב אופנה בצפון, בדרום ובמרכז הארץ:

קורס עיצוב שמלות ערב
לימודי עיצוב אופנה
קורס עיצוב אופנה
עיצוב שמלות כלה - טרנדים חמים לחורף 2017 - המדרשה לאופנה
עיצוב אופנה לנשים ובניית מלתחה
לימודי עיצוב אופנה
לימודי תפירה ועיצוב אופנה במדרשה לאופנה, עיצוב של אסתי שבות גל.
לימודי עיצוב אופנה
עיצוב שמלות כלה - עבודות בוגרים - המדרשה לאופנה
עיצוב שמלת ערב יחד עם קורס סטיילינג- ויויאנה
בתי ספר לעיצוב אופנה